O marce

 

laser-pegs-logo-marka

Zabawa może być czasem całkiem na serio.

Tak jest w LASER PEGS – amerykańskiej firmie tworzonej przez miłośników twórczej zabawy. Powstała z głęboko zakorzenionej pasji odkrytej u ludzi o skrajnie różnorodnych doświadczeniach. Dziś LASER PEGS to  10 lat działalności na rynku amerykańskim, ponad 30 produktów i wiele godzin twórczej zabawy dla całej rodziny, których nie da się zliczyć.

JAK TO DZIAŁA?  

Te nowatorskie zestawy do samodzielnego złożenia cechują dwie rzeczy uwielbiane przez dzieci: konstruowanie i światło. Każdy z nich zawiera unikalną bazę LED, która umożliwia podświetlenie powstałej konstrukcji za pomocą prostego układu scalonego wewnątrz bazy. Rozszczepienie i łamanie światła w pryzmacie powoduje rozprowadzenie wielu barw wewnątrz całej konstrukcji. Dzięki temu najlepsza zabawa z LASER PEGS ma miejsce już po zmroku. Baza LED nie wymaga użycia baterii, a jej działanie przewidziane jest na 100 000 godzin. Alternatywą ledowego podświetlenia jest zastosowanie dołączonego do każdego zestawu AC adaptera.

CO JEST W ŚRODKU?

Klocki i elementy używane do powstawania modeli są półtransparentne, a wykonane z trwałego i certyfikowanego plastiku, w różnych kolorach. Każdy zestaw zawiera co najmniej kilka propozycji wykonania pojazdów i obiektów. Różnorodne elementy pozwalają jednak na dowolne konfigurowanie poszczególnych klocków i zestawów. I to w LASER PEGS jest niezwykłe! Dowolnie tworzyć można własne konstrukcje, adaptując do nich nawet inne, a powszechne na rynku klocki różnych marek.

ZABAWA

Człowiek – nawet niemowlę – ma wrodzone umiejętności logiczne, które z czasem słabną na rzecz innych obszarów. Co robić więc, by nie zgubić zdolności matematycznych i logicznych malucha? W sposób otwarty i przyjazny pokazać mu, że logika i fantazja mają ze sobą wiele wspólnego. Doskonałym pomysłem jest twórcze budowanie z klocków, które nie tylko dostarczają dzieciom stymulacji myślowej i manualnej, ale także szeregu wizualnych wrażeń. Zabawka LASER PEGS to doskonała alternatywa dla aktywnego czasu wolnego dzieci, która łączy w sobie i zabawę i naukę.

BEZPIECZEŃSTWO

Elementy LASER PEGS powstają z bezpiecznego i bardzo trwałego plastiku, który w 100% nadaje się do przetworzenia. Dioda LED znajdująca się w klockach bazowych posiada minimalne napięcie (poniżej 6 vol) co czyni te części bezpiecznymi dla dzieci w wieku lat 5 i więcej. Wszystkie produkty LASER PEGS objęte są standardową dwuletnią gwarancją.

DLACZEGO?

LASER PEGS jest doskonałą odpowiedzią na potrzeby dzieci w różnym wieku. Oddajemy w Państwa ręce produkty, które obudzą w nich pokłady innowacyjności i odwagi do szukania własnych rozwiązań. LASER PEG, to więc nie tylko lekcja kreatywności i logiki, ale i samodzielności.

Zapraszamy do zabawy. LASER PEGS – to takie logiczne!

Powrót na górę
Laser Pegs